Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu hydrauliki siłowej. Od 2001 roku wykorzystując nowoczesne rozwiazania technologiczne, pomagamy naszym klientom w ich codziennej pracy. Przedmiotem naszych usług są między innymi: przeglądy hydroakumulatorów na potrzeby  UDT, rewizje wewnęrzne hydroakumulatorów pod UDT , naprawa siłowników hydraulicznych oraz wytwarzanie nowych siłowników hydraulicznych według wytycznych klienta . Świadczymy usługi w zakresie serwisu hydroakumulatorów na terenie całego kraju . Posiadamy na stanie magazynu , wszystkie częsci zamienne do hydroakumulatorów W naszej ogfercie znajdziecie Państwo wszystkie podzespoły i zawory zabezpieczające hydroakumulatory . W ciągłej sprzedaży posiadamy również nowe hydroakumulatory .  Wybierając usługi firmy, od której będzie zależała jakość Waszej pracy, warto zdać się na specjalistów w danej dziedzinie. O wysokiej jakości naszych usług świadczy ilość zadowolonych klientów. Przykładowe rozwiązania w dziedzinie hydrauliki siłowej i nie tylko można obejrzeć w naszej galerii. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Służymy pomocą w przypadku pytań i wątpliwości.

Firma Hydinstal to dostawca usług w zakresie hydrauliki siłowej. Oferujemy rozwiazania serwisowe w zakresie

przewodyprzewodysiłownik

Kontakt

Adres
Hydinstal Spółka z o.o.
Adres: Ignacego Paderewskiego 25,
41-810 Zabrze
śląskie
NIP: 648-280-62-64
Regon: 520158313

Numery telefonów
Telefon: 32-340-43-62,
696-441-021
Godziny pracy
Godziny Pracy: 7.00-15.00

Napisz Do Nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Hydinstal Spółka z o.o. z siedzibą przy Ignacego Paderewskiego 25 41-810 Zabrze, NIP: 648-280-62-64 Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: r.kucza@hydinstal.com.pl lub w Polityce Prywatności.


Serwis

Adres

Numery telefonów
Adres Email
Godziny pracy

Copyright © 2024, Hydinstal Spółka z o.o.